Villarreal je u derbiju španjolske Primere u Madridu svladao Atletico 2:0. Strijelci za Villarreal bili su veliki talent 19-godišnji krilni napadač Yeremi Pino u 73. minuti i iskusni napadač Gerard Moreno u šestoj minuti sudačke nadoknade. Hajdukov protivnik u play offu Konferencijske lige je sasvim…

Главная страница » Pino i Moreno potopili Atletico: Villarreal u derbiju španjolskog prvenstva slavio u Madridu

Hajdukov protivnik u play offu Konferencijske lige je sasvim zasluženo stigao do velike pobjede te nakon dva kola ima maksimalnih šest bodova. „Žuta podmornica” bila je bolja u većem dijelu susreta.

U odnosu na susret protiv Hajduka kada je izveo kombinirani sastav, trener Villarreala Unai Emery promijenio je čak devetoricu igrača iz početne postave, izveo je na papiru trenutno vjerojatno najjaču jedanaestoricu. Villarreal je nastupio u sastavu: Rulli – Foyth, Albiol, Torres, Pedraza – Pino (od 76. Chukwueze), Capoue (od 69. Coquelin), Parejo, Lo Celso (od 70. Baena) – G. Moreno, Jackson (od 84. Morales).

Emery na raspolaganju nije imao ozlijeđene Alberta Morena, Triguerosa i Danjumu. Bivši vratar Hajduka Ivo Grbić ostao je na klupi Atletica. Sastav iz Madrida je susret završio s igračem manje, u petoj minuti sudačke nadoknade crveni karton dobio je Molina.