Pistonsi prekinuli niz od sedam poraza, Bogdanović najbolji strijelac momčadi

Detroit Pistonsi su sinoć prekinuli niz od sedam poraza svladavši na gostovanju sa 110-108 Denver Niggetse, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je bio najbolji strijelac u pobjedi svoje momčadi. Bogdanović je u 35:20 minuta na terenu zabio 22 koša (šut iz igre 8/17, trice 1/5) uz devet skokova i če…

Главная страница » Pistonsi prekinuli niz od sedam poraza, Bogdanović najbolji strijelac momčadi

Detroit Pistonsi su sinoć prekinuli niz od sedam poraza svladavši na gostovanju sa 110-108 Denver Niggetse, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je bio najbolji strijelac u pobjedi svoje momčadi.

Bogdanović je u 35:20 minuta na terenu  zabio 22 koša (šut iz igre 8/17, trice 1/5) uz devet skokova i četiri skoka, Alec Burks je dodao 21 koš i Detroit je prekinuo niz od sedam poraza.

Kevin Knox II je postigao 17 pogodaka, a Marvin Bagley III je ubacio 14 za Detroit.

Kod Denvera najbolji je bio Nikola Jokić sa 31 ubačajem, deset asistencija i devet skokova u svom povratku nakon izostanka od tri utakmice zbog zdravstvenog protokola NBA lige. Michael Porter Jr. je zabio 18, a Aaron Gordon je imao 17 koševa.

Sacramento Kings su upisali sedmu pobjedu zaredom svladavši sa 113-109 u gostima Mephis Grizzliese. Do pobjede ih je predvodio De‘Aaron Fox s momčadskim rekordom od 32 poena. Ja Morant se vratio na teren nakon ozljede gležnja i zabio 34 koša za Grizzliese, koji su izgubili četvrti put u pet utakmica.

Phoenix Suns su sa 115-105 nadigrali Los Angeles Lakerse, a Devin Booker i Mikal Bridges su zabili svaki po 25 koša za pobjedu. Dario Šarić nije igrao za Phoenix.

Anthony Davis je ubacio 37 poena uz 21 skok, pet blokada i pet ukradenih lopti za Lakerse. Davis je treći Lakers koji je postigao 30 ili više poena i uhvatio 15 ili više skokova u četiri uzastopne utakmice, pridruživši se Elginu Bayloru i Shaquilleu O‘Nealu.

Philadelphia 76ers su na krilima Tobiasa Harrisa na svom terenu sa 115-106 bili bolji od Brooklyn Netsa.

Harris je utakmicu završio sa 24 ubačaja iako je na početku treće četvrtine tražio liječničku pomoć zbog lakše ozljede gležnja. Kyrie Irving je predvodio Netse sa 23 koša, a Kevin Durant je dodao 20.