Pogledajte gol koji je Barceloni vjerojatno donio naslov prvaka Španjolske

BARCELONA je u susretu 26. kola La Lige s 2:1 pobijedila Real i napravila je ogroman korak ka naslovu prvaka Španjolske.

Главная страница » Pogledajte gol koji je Barceloni vjerojatno donio naslov prvaka Španjolske

BARCELONA je u susretu 26. kola La Lige s 2:1 pobijedila Real i napravila je ogroman korak ka naslovu prvaka Španjolske. Barca sad ima čak 12 bodova više od Reala. Gosti su poveli u 9. minuti autogolom Arauja, a Barca je izjednačila u 45. minuti krasnim pogotkom Sergija Roberta.

Junak susreta bio je veznjak iz Obale Bjelokosti Franck Kessie, koji je zabio gol za pobjedu u 92. minuti. Balde je probio lijevu stranu i dao idealnu povratnu loptu za Kessiea, koji precizno pogađa za pobjedu Barcelone. Pokazao se Kessie kao dobra zamjena. Xavi ga je u 77. minuti uveo s klupe umjesto strijelca prvog pogotka Sergija Roberta.

Barcelona je ovom pobjedom otišla na 12 bodova prednosti ispred Reala i čini se da je prvenstvo španjolske riješeno. Realu preostaje još pokušati obraniti naslov prvaka Europe. Igrat će protiv Chelseaja u četvrtfinalu.