Pogledajte kako se De Bruyne izderao na Guardiolu

REAL MADRID loše je krenuo u utakmicu protiv Manchester Cityja na Etihadu u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka. Momčad Pepa Guardiole odmah je na početku uspostavila dominaciju na terenu i nakon 15 minuta imala posjed od 79 posto. Real je u tom periodu uspio povezati samo 13 dodavanja, dok ih je City imao 124.

Uskoro su pali i prvi pogoci za City. Bernardo Silva najprije je u 23. minuti pogodio za 1:0 nakon sjajnog proigravanja Kevina De Bruynea. Silva je pogodio i u 37. minuti glavom nakon odbijanca. S rezultatom 2:0 momčadi su otišle na poluvrijeme. Mogao je City voditi i većom razlikom, ali je Courtois obranio Haalandu dvije velike šanse.

Real je u drugo poluvrijeme ušao nešto bolje nego u prvo, a zanimljiva situacija dogodila se u 50. minuti. Kevin De Bruyne je izgubio jednu loptu, a onda mu je Guardiola nešto prigovorio s klupe. Belgijac se okrenuo i počeo žestoko urlati na svog trenera. Pogledajte tu situaciju OVDJE.