Nogometaši Wolfsburga, koje vodi hrvatski strateg Niko Kovač, u 6. kolu Bundeslige upisali su premijernu pobjedu u sezoni, svladali su u gostima Eintracht 1-0. Gol odluke dao je u 60. minuti Francuz Lacorix na asistenciju Josipa Brekala koji je igrao do 89. minute za Wolfsburg. U momčadi Nike Kovača…

Главная страница » Pogodak Andreja Kramarića, asistencija Josipa Brekala, Bayern kod kuće ispustio pobjedu u sudačkoj nadoknadi

Gol odluke dao je u 60. minuti Francuz Lacorix na asistenciju Josipa Brekala koji je igrao do 89. minute za Wolfsburg. U momčadi Nike Kovača do 64. minute je igrao Bartol Franjić. Prije ove pobjede Wolfsburg je imao na kontu dva remija i tri poraza. Čitavu je utakmicu za domaćina odradio Kristijan Jakić.