Tottenham je današnje gostovanje na St. James Parku označio kod Newcastlea bilo ključno u borbi za četvrtu poziciju koja vodi u Ligu prvaka iduće sezone. No, dogodio im se kompletan potop, već u 21. minuti su gubili s čak 5:0, a utakmica je više – manje bila gotova do osme minute kada je vratar lond…

Главная страница » Povijesni debakl Perišića i njegove momčadi. Primili pet golova u samo 20 minuta igre

Tottenham je današnje gostovanje na St. James Parku označio kod Newcastlea bilo ključno u borbi za četvrtu poziciju koja vodi u Ligu prvaka iduće sezone.

No, dogodio im se kompletan potop, već u 21. minuti su gubili s čak 5:0, a utakmica je više – manje bila gotova do osme minute kada je vratar londonskog giganta po treći put išao po loptu u svoju mrežu.

Po dva gola su zabili Jacob Murphy i Aleksandar Isak, dok se među strijelce upisao i Joelinton.

Samo je jedna momčad uspjela zabiti pet golova suparniku u manje vremena u povijesti engleskog prvenstva. To je učinio Manchester City protiv Watforda 2019. godine kada su zabili pet golova u samo 18 minuta.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je utakmicu započeo od prve minute, a ovakav debakl će sigurno povećati njegovu želju za napuštanjem Engleske.

Newcastle je tako u prvom poluvremenu već osigurao iznimno bitnu pobjedu kojom bježe petoplasiranom Tottenhamu na šest bodova razlike sedam kola prije kraja prvenstva.