Prijateljske utakmice: Remi Lokomotive i Gorice, Slaven pobijedio Varaždin

HRVATSKI nogometni prvoligaši igraju pripremne utakmice uoči nastavka sezone.

Главная страница » Prijateljske utakmice: Remi Lokomotive i Gorice, Slaven pobijedio Varaždin

HRVATSKI nogometni prvoligaši igraju pripremne utakmice uoči nastavka sezone pa su tako Gorica i Lokomotiva odigrale 1:1, dok je Slaven Belupo svladao Varaždin 2:1. U Velikoj Gorici nije bilo pobjednika u ogledu dvaju prvoligaša, s tim da je Lokomotiva povela pogotkom Sandra Kulenovića koji je u 61. minuti pogodio s bijele točke. U samom finišu, u 90. minuti, za konačnih 1:1 je zabio Nikola Vujnović.

Slaven Belupo je na svom stadionu bio bolji od Varaždina s 2:1. Domaći sastav je vodio 2:0 nakon što su pogađali Ivan Krstanović u 16. minuti iz jedanaesterca te Jakov Bašić u 38. minuti. Jedini strijelac za goste iz Varaždina je bio 19-godišnji Niko Domjanić šest minuta prije kraja.