Engleska Fulham i Wolverhampton Wanderers su u uvodnoj utakmici 25. kola engleskog nogometnog prvenstva podijelili bodove igravši 1-1 (0-1). Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu i poveli golom Sarabije (23), no u nastavku su domaćni dominirali i poravnali preko Solomona (64). Šesti Fulham ima 39…

Главная страница » Prvi dvoboji uzbudljivog vikenda pred nama: Betis preokrenuo rezultata kod ‘fenjeraša‘ Elchea

Nakon prvih 10 minuta susreta domaći su vodili sa 2-0 preko Chavesa (7-11m) i Boyea (9), no u nastavku su vrlo brzo ostali s igračem manje, pa skrivili kazneni udarac kojega je Iglesias (65-11m) iskoristio za 2-1, ubrzo potom je Miranda (68) izjednačio na 2-2, da bi u završnici prvo Iglesias zapucao kazneni udarac, no u sudačkoj nadoknadi je Elcheu isključen još jedan igrač, a Betis je dobio i treći 11-erac iz kojega je Willian Jose (90+5-11m) osigurao preokret.

Gosti su poveli autogolom Djala (8-ag), no u nastavku su s dva gola glavom nakon kornera Diakite (60) i Ribeiro (80) domaći stigli do očekivana tri boda.

Source: slobodnadalmacija.hr