Rajko Magić: Ovo nije bio penal za Hajduk. Što je igrač Belupa trebao s rukom?

HAJDUK je u gostima u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo 1:0 te se tako plasirao u finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Jedini pogodak na utakmici zabio je Marko Livaja u 59. minuti iz penala.

Главная страница » Rajko Magić: Ovo nije bio penal za Hajduk. Što je igrač Belupa trebao s rukom?

HAJDUK je u gostima u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo 1:0 te se tako plasirao u finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Jedini pogodak na utakmici zabio je Marko Livaja u 59. minuti iz penala. Hajduk će u finalu na Rujevici igrati protiv Šibenika, koji je u prvom polufinalu pobijedio Dinamo 2:1.

Ključni trenutak se dogodio sredinom nastavka. Pukštas je u 56. minuti iznudio kazneni udarac. Pogodio je Jambora u ruku u kaznenom prostoru. Gledao je Kolarić tu situaciju na monitoru te pokazao na bijelu točku, a Jamboru je dao žuti karton. Livaja je bio siguran s 11 metara za konačnih 1:0 Hajduka.

Stručni komentator MaxSporta Rajko Magić smatra da nije postojao penal za Hajduk. ”Za mene ovo nije penal. Igrač Belupa nije imao gdje s rukom, nije ju mogao sakriti i nije pokušavao braniti gol”, rekao je Magić.