Real golovima Asensia i Militaa srušio Celtu. Modrić ušao krajem utakmice

LIGAŠKA pobjeda Kraljevskog kluba.

Главная страница » Real golovima Asensia i Militaa srušio Celtu. Modrić ušao krajem utakmice

NOGOMETAŠI Real Madrida svladali su pred svojim navijačima Celtu Vigo sa 2:0 u posljednjoj subotnjoj utakmici 30. kola španjolskog prvenstva te se privremeno približili vodećoj Barceloni na manje od 10 bodova. Prvi pogodak za Real postigao je Marco Asensio u 42. minuti, pogodivši gornji lijevi kut suparničkog gola. U 48. minuti Asensio je asistirao, a Eder Militao postigao pogodak za 2:0.

Luka Modrić je bio među pričuvama, a Carlo Ancelotti ga je ubacio u igru u 81. minuti. Real Madrid je došao do 20. prvenstvene pobjede u ovoj sezoni i 65 bodova. Vodeća Barcelona ima 73 boda i utakmicu manje koju će odigrati u nedjelju (16.15 sati) kad na Camp Nou stiže Atletico Madrid.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr