Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je strijelac četvrtog pogotka za madridski Real koji je u posljednjoj utakmici 21. kola španjolskog prvenstva kao domaćin svladao Elche sa 4-0 (3-0). Modrić, koji je ušao u igru u 68. minuti, sjajnim je udarcem sa 16 metara u 80. minuti pogod…

Главная страница » Real Madrid s lakoćom riješio dvoboj protiv Elchea, Modrić odigrao posljednjih dvadesetak minuta i zabio gol

Modrić, koji je ušao u igru u 68. minuti, sjajnim je udarcem sa 16 metara u 80. minuti pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola. Bio je to četvrti prvenstveni pogodak Modrića ove sezone.