Remi Maribora i Šerifa, Šime Vrsaljko igrao za Olympiakos

U prvom susretu 2. pretkola nogometne Lige prvaka Maribor i Šerif su odigrali bez pogodaka, baš kao i kijevski Dynamo i Fenerbahče, dok je ogled Maccabi Haife i Olympiakosa završio 1-1. U sudaru Maribora i Šerifa gosti, koje vodi hrvatski trener Stjepan Tomas, bili su nešto bolji no nije bilo golova…

Главная страница » Remi Maribora i Šerifa, Šime Vrsaljko igrao za Olympiakos

U prvom susretu 2. pretkola nogometne Lige prvaka Maribor i Šerif su odigrali bez pogodaka, baš kao i kijevski Dynamo i Fenerbahče, dok je ogled Maccabi Haife i Olympiakosa završio 1-1.

U sudaru Maribora i Šerifa gosti, koje vodi hrvatski trener Stjepan Tomas, bili su nešto bolji no nije bilo golova, pa će odluka pasti idućeg tjedna u Moldaviji.

Za Maribor su cijeli susret odigrali hrvatski nogometaši Roko Baturina i Ivan Brnić.

Golova nije bilo niti u suretu između kijevskog Dynama i Fenerbahčea koji je igran u poljskom Lodzu.

Maccabi Haifa i Olympiacos su odigrali 1-1, a za goste je nastupio hrvatski branič Šime Vrsaljko.

Grčki sastav je poveo već u sedmoj minuti golom Philipa Zinckernagela, a Maccabi je izjednačio u sudačkoj nadoknadi preko Doleva Haziza. Vrsaljko, koji je ovoga ljeta stigao u Pirej iz Atletico Madrida, je igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Sokratis Papastathopoulos.

Slovan iz Bratislave je na gostovanju u Budimpešti pobijedio Ferencvaroš sa 2-1. Domaćin je poveo u 70. minuti golom Kristoffera Zachariassena, no gosti su u završnici okrenuli rezultat, a strijelci su bili Guram Kashia (81) i Tigran Barseghjan (86).

Viktoria Plzen je na gostovanju porazila HJK Helsinki sa 2-1. Tomas Chory (6-11m) i Jan Kopic (57) su zabili za goste, a Bojan Radulovic (50) za finski sastav.

Source: slobodnadalmacija.hr