Remi PSG-a, neugodan poraz Tudorovog Marseillea na domaćem travnjaku

U utakmici 10. kola Francuske lige Reims i PSG su igrali bez golova 0-0. Lider Paris Saint-Germain je od 42. minute ostao s desetoricom nakon isključenja Sergija Ramosa, pa je uspio ubilježiti samo remi, drugi ovosezonski. Parižani su igrali bez ozlijeđenog Lionela Messija i s Neymarom koji je ušao…

Главная страница » Remi PSG-a, neugodan poraz Tudorovog Marseillea na domaćem travnjaku

U utakmici 10. kola Francuske lige Reims i PSG su igrali bez golova 0-0. Lider Paris Saint-Germain je od 42. minute ostao s desetoricom nakon isključenja Sergija Ramosa, pa je uspio ubilježiti  samo remi, drugi ovosezonski.

Parižani su igrali bez ozlijeđenog Lionela Messija i s Neymarom koji je ušao u igru ​​u drugom poluvremenu.

Ostali su na čelu lige s tri boda prednosti u odnosu na Tudorov Marseille, koji je poražen od zadnjega Ajaccia na Vélodromeu (2-1). Sljedeće nedjelje je na programu upravo derbi PSG – Marseille.