Rennes prekinuo niz od tri uzastopna poraza, asistencija Majera

U susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je pobijedio Clermont sa 2-0 prekinuvši niz od tri uzastopna poraza. Rennes je pobjedom protiv Clermonta prekinuo niz od tri uzastopna poraza, te upisao tek drugu pobjedu uz čak pet poraza u zadnjih sedam susreta u svim natjecanjima. S druge…

Главная страница » Rennes prekinuo niz od tri uzastopna poraza, asistencija Majera

S druge strane Clermont je nastavio loš seriju trećim uzastopnim porazom, te produljenjem niza na pet susreta bez pobjede.

Domaćin je poveo u 37. minuti golom Arnauda Kalimuenda na asistenciju hrvatskog reprezentativca Lovre Majera. Isti je igrač u 62. minuti zabio za 2-0. Gosti su se mogli vratiti u 69. minuti, no Muhammed Cham je pogodio desnu stativu.

Majer je u pobjedničkom sastavu igrao do 85. minute kada je umjesto njega u igru ušao Jeremy Doku.

Rennes je ovom pobjedom napredovao na peto mjesto sa 43 boda, tri manje od Lensa na četvrtoj poziciji.

Važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka ostvario je i Monaco koji je na gostovanju slavio protiv Bresta sa 2-1. Aleksandar Golovin (39) i Myron Boadu (73) su zabili za momčad iz Kneževine, dok je gol za Brest postigao Jeremy Le Douaron (86).