Rijeka pobijedila slovenskog drugoligaša 5:1. Zabilo pet igrača

RIJEKA je bila uvjerljiva na pripremnoj utakmici.

Главная страница » Rijeka pobijedila slovenskog drugoligaša 5:1. Zabilo pet igrača

RIJEKA je u sklopu priprema za nadolazeću sezonu svladala slovenskog drugoligaša Triglav iz Kranja 5:1.

Tri gola nogometaši Rijeke postigli su u prvom poluvremenu. Denis Bušnja zabio je u sedmoj minuti, Matija Frigan u 30., a Filip Dujmović četiri minute kasnije. Ivan Lepinjica u 48. minuti zabio je za 4:0, da bi u 52. Žan Bunić smanjio na 4:1. Konačnih 5:1 golom svojim sunarodnjacima postavio je Haris Vučkić u 67. minuti.

Rijeka sezonu SuperSport HNL-a otvara 16. srpnja gostujućom utakmicom protiv Šibenika, dok je pet dana kasnije na Rujevici očekuje prvi susret drugog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu. Protivnik je švedski Djurgarden.