Ronaldo će sezonu započeti na klupi

PORTUGALAC nije neupitan u hijerarhiji Unitedove ekipe.

Главная страница » Ronaldo će sezonu započeti na klupi

PRED Cristianom Ronaldom su neizvjesna vremena u Manchester Unitedu, a njegov status pod novim trenerom Erikom ten Hagom daleko je od nedodirljivog, kao što je uostalom bio slučaj pod njegovim prethodnikom Ralfom Rangnickom, u čijem mandatu se i počelo postavljati pitanje je li Ronaldo pojačanje ili uteg za ekipu.

Budući da je Portugalac zbog navodnih obiteljskih razloga propustio veći dio Unitedovih priprema koje su uključivale prijateljske utakmice i turneju po Bangkoku i Australiji, Ten Hag ga trenutno vidi kao napadačkog džokera s klupe i baš tu ulogu će mu namijeniti u prvom kolu Premier lige.

United u nedjelju na Old Traffordu dočekuje Brighton, ekipu Grahama Pottera koja ih je prije samo tri mjeseca u predzadnjem prošlosezonskom kolu na gostovanju potopila s čak 4:0. Ronaldo je tada igrao od prve minute.

U prvim Ten Hagovim danima na priprema je oduševio napadački trojac Jadon Sancho, Anthony Martial i Marcus Rashford, a Ronaldo ima status džokera s klupe. Ostaje vidjeti kako će to Portugalac prihvatiti budući da je prošlog vikenda napustio stadion kada je zamijenjen na poluvremenu prijateljske utakmice s Rayo Vallecanom, što su mnogi proglasili neprofesionalnim.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr