Sedloski: Možda nas je Dinamo podcijenio, ali ovo je zasluženo

DINAMO nije uspio pobijediti Shkupi u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka.

Главная страница » Sedloski: Možda nas je Dinamo podcijenio, ali ovo je zasluženo

U PRVOJ utakmici 2. pretkola Lige prvaka favorizirani Dinamo nije uspio pobijediti makedonskog prvaka Shkupi. Utakmica na stadionu Maksimir završila je 2:2, što znači da odluka o putniku u 3. pretkolo pada u Skopju sljedećeg utorka.

Što se samog tijeka maksimirske utakmice tiče, gostujuću momčad u prednost je doveo Queven golom iz 25. minute, a odlazak na odmor s izjednačenim rezultatom za Dinamo je osigurao kapetan Arijan Ademi koji je bio precizan u 44. Bruno Petković je u 86. donio prednost Dinamu, a za konačnih 2:2 lijepo pogodio Renaldo Cephas u 89. minuti.

Utakmicu je sa Shkupijeve strane prokomentirao trener momčadi, nekadašnji branič Dinama Goce Sedloski. Čestitao je igračima iz obje momčadi pa rekao: “Bila je to vrhunska, prava utakmica. Šteta što smo primili gol pred kraj prvog poluvremena. Dinamo je i dalje favorit, čeka nas u Skopju pun stadion, vidjet ćemo što će biti.”

“Možda nas je Dinamo podcijenio”

”Bojao sam se jer moji igrači prvi put igraju ovakve utakmice, no odigrali su jako dobro i zasluženo došli do neodlučenog rezultata. Ne trebamo poletjeti nakon ovog remija, to sam i rekao svojim igračima”, izjavio je Sedloski, čestitao i jednim i drugim navijačima, zahvalio Bad Blue Boysima na lijepom dočeku pa nastavio:

“Možda nas je Dinamo podcijenio, ali mi smo odigrali pravu utakmicu. Svi znamo tko je Dinamo i svi su mislili da ćemo doći u Zagreb i izgubiti, ali moji igrači dali su zadnji atom snage. Imali smo probleme na Gibraltaru, sad je bilo drukčije, zato je nogomet zanimljiv.”

Zadovoljan igrom dvojice o kojima se pričalo

Prije utakmice govorilo se o problemima igrača koje Sedloski vodi, o provodu u kojem su bili Sunday Adetunji i Faustin Senghor u nekom makedonskom noćnom klubu koji je završio tako da su obojica dobila batine od zaštitara. Dao je Sedloski komentar i na temu njih dvojice.

“Eto, igrala su i ona dvojica koji su bili u onom noćnom izlasku. I dobro su igrali. Nego, dođite u Skopje, pojest ćemo malo ćevapčića”, poručio je dobro raspoloženi Sedloski za kraj.