Главная страница » Senzacija na San Siru. Jurićev Torino s igračem manje u produžecima izbacio Milan

TORINO hrvatskog trenera Ivana Jurića napravio je pravo čudo i s igračem manje nakon produžetaka na San Siru je s 1:0 izbacio Milan i plasirao se u četvrtfinale Talijanskog kupa. Gol vrijedan slavlja zabio je Ndary Adopo u 114. minuti.

Prvu priliku na utakmici imao je veznjak Torina Saša Lukić u 12. minuti, kada se našao u šesnaestercu i pucao nisko po sredini gola. No golman Milana Ciprian Tatarusanu bio je spreman na njegov udarac. Najbliže pogotku u prvih 45 minuta bio je Charles De Ketelaere. Belgijski reprezentativac u 26. minuti nakon kornera skočio je više od braniča Torina i pucao glavom te pogodio desnu stativu. Rezultat se nije promijenio i na poluvrijeme se otišlo s 0:0.

Branič Torina Koffi Djidji u 14. je dobio prvi, a u 70. minuti drugi žuti karton. Unatoč igraču manje, Torino je izdržao do kraja bez primljenog gola. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je u prvoj postavi Torina, a igru je napustio u 81. minuti.

Ipak, i s igračem manje Torino je uspio šokirati domaćina. Gol vrijedan pobjede postigao je Ndary Adopo šest minuta prije kraja.