ŠIBENČANI i gosti iz Zagreba otvaraju treće kolo Supersport HNL-a.

Главная страница » ŠIBENIK – LOKOMOTIVA 2:1 Čop i braća Matić odveli Šibenik do pobjede u velikoj drami

TREĆE ovosezonsko kolo SuperSport HNL-a utakmicom na Šubićevcu otvorili su Šibenik i Lokomotiva, a gosti su rezultatom 2:0 upisali prvu pobjedu. Gosti iz Zagreba nakon vrlo dobrog ulaza u sezonu na jug su stigli s ulogom favorita koju nisu opravdali.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme gledali smo vrlo čvrstu i neatraktivnu utakmicu, koju je uvelike otežao i travnjak Šubićevca koji se nalazi u vrlo lošem stanju, na što su ukazivala i česta proklizavanja igrača obje ekipe.

Uz pregršt padova i faulova u prvom dijelu bljesnula su dva poteza Duje Čopa. Najprije je lijepo asistirao Japancu Araiju, ali taj gol VAR je poništio zbog zaleđa. U 38. minuti nakon dalekometnog ubačaja Marcosa Mine iz auta loptu je glavom prenio Mislav Matić, a Čop ju je zakucao u mrežu.

Infarktna završnica

U drugom dijelu Lokomotiva je privremeno pritisnula domaćine, ali Čop je u 74. minuti asistirao Bernardu Matiću za povećanje vodstva. Radi se o starijem bratu Mislava Matića, koji je u nastavku ušao s klupe. Do kraja susreta Sandro Kulenović je pogotkom s bijele točke uspio samo ublažiti poraz Lokomotive.

Sama završnica ponudila je veliku dramu, u nadoknadi od 14 minuta Indrit Tuci je izjednačio, ali je VAR poništio njegov pogodak, na oduševljenje domaćih navijača.

Source: index.hr