Sinjski dijamant – Ante Vukušić, zasjao je u osmom kolu srpske Super lige zabivši “hat-trick” za svoju Kolubaru, kojoj se iz Tuzle pridružio ovog prijelaznog roka. Njegova momčad bila je bolja u domaćoj utakmici protiv Čukaričkog rezultatom 3:2. Hrvatskom napadaču bilo je dovoljno prvih 45 minuta da…

Главная страница » Sinjski dijamant blista u Srbiji, zabio 3 komada u poluvrijeme i odveo Kolubaru do pobjede

Hrvatskom napadaču bilo je dovoljno prvih 45 minuta da se tri puta upiše u strijelce. Prvo je u 27. minuti načeo goste, da bi vratara gostiju slao po loptu u mrežu opet već u 37. minuti. Treći gol postiže u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

U igri je proveo 72 minute i “zaslužio” žuti karton. Ovom pobjedom digao je svoj klub iz zone ispadanja na rub dijela tablice koji vodi u “playoff”.