Hrvatski reprezentaitvni veznjak Nikola Vlašić najzaslužniji je za vodeći poodak Torina koji je u susretu 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Cremonese sa 2-1 (1-0). U 17. minuti utakmice Vlašić je sa sedam-osam metara pucao prema domaćim vratima, a stoper Cremonesea Bianchetti…

Главная страница » Sjajni Nikola Vlašić zaslužan za pobjedu Jurićevog Torina, Roma i Juve remizirali

Hrvatski reprezentaitvni veznjak Nikola Vlašić najzaslužniji je za vodeći poodak Torina koji je u susretu 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Cremonese sa 2-1 (1-0).

U 17. minuti utakmice Vlašić je sa sedam-osam metara pucao prema domaćim vratima, a stoper Cremonesea Bianchetti je u pokušaju izbijanja lopte metar ispred linije sam ugurao loptu u mrežu. Iako Bianchetti nije imao kontrolu nad loptom koja je ionako išla u mrežu Talijani poodak nisu pripisali Vlašiću već ga vode kao autogol domaćeg igrača.

Na 2-0 povisio je Radonjić u 65. minuta, da bi poraz domaćih ublažio Sernicola u 80.

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino koji pod vodstvom Ivana Jurića odlično stoji, nakon nepotpuna tri kola je na vrhu ljestvice sa sedam bodova, koliko imaju i rimski klubovi Lazio i Roma.

Roma je uspjela osvojiti bod na gostovanju u Torinu kod Juventusa odigravši 1-1. Domaće je fantastičnim slobodnim udarcem u vodstvo doveo Vlahović već u 2. minuti, a iako nadigrana Roma je uspjela poravnati kada je Abraham glavom iz gužve uspio poentirati u 69. minuti.

Juventusu je ovo drugi uzastopni remi pa je sada šesti s pet bodova.