Škotska pobjedom protiv Ukrajine zasjela na vrh ljestvice

U zaostaloj utakmici skupine 1 Lige B nogometne Lige nacija Škotska je u Glasgowu uvjerljivo svladala Ukrajinu sa 3-0 (0-0). Sva tri gola postignuta su u posljednjoj četvrtini susreta, McGinn je doveo Škotsku u vodstvo u 70. minuti, da bi pobjedu potvrdio Dykes pogocima u 80. i 87. minuti. Škotska j…

Главная страница » Škotska pobjedom protiv Ukrajine zasjela na vrh ljestvice

U zaostaloj utakmici skupine 1 Lige B nogometne Lige nacija Škotska je u Glasgowu uvjerljivo svladala Ukrajinu sa 3-0 (0-0).

Sva tri gola postignuta su u posljednjoj četvrtini susreta, McGinn je doveo Škotsku u vodstvo u 70. minuti, da bi pobjedu potvrdio Dykes pogocima u 80. i 87. minuti.

Škotska je ovom pobjedom zasjela na vrh ljestvice s devet bodova, dva više od druge Ukrajine. U skupini su još Irska s četiri i Armenija s tri boda.