U derbiju 32. kola engleskog Championshipa Watford, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić je na gostovanju kod lidera Burnleyja odigrao 1-1 primivši pogodak u sudačkoj nadoknadi. Watford je poveo u 32. minuti golom Joaoa Pedra i u nastavku susreta Bilićeva momčad se dobro branila. Kada se već č…

Главная страница » Slaven Bilić ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi: još se uvijek nalazi u zoni doigravanja za ulazak u Premiership

U derbiju 32. kola engleskog Championshipa Watford, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić je na gostovanju kod lidera Burnleyja odigrao 1-1 primivši pogodak u sudačkoj nadoknadi.

Watford je poveo u 32. minuti golom Joaoa Pedra i u nastavku susreta Bilićeva momčad se dobro branila.

Kada se već činilo kako će Watford poraziti lidera “Championshipa”, Michael Obafemi je u petoj minuti nadoknade zabio za 1-1.

Mario Gaspar je ubacio iz kornera, a u gužvi se najbolje snašao Obafemi pogodivši za 1-1.

Burnley je ovim rezultatom prekinuo niz od devet uzastopnih pobjeda, dok je Watford već pet kola bez pobjede.

Burnley vodi na ljestvici sa 69 bodova, osam više od Sheffield Uniteda na drugom mjestu, koji ima i susret manje.

Bilićeva momčad je za sada šesta sa 47 bodova.

Podsjetimo, prve dvije momčadi izborit će direktan plasman u Premier ligu, dok će klubovi od trećeg do šestog mjesta razigravati za još jednu kartu za viši rang natjecanja.

Source: slobodnadalmacija.hr