CRVENA zvezda je na korak do play-offa Lige prvaka.

Главная страница » Šou Bukarija u Beogradu. Ganac sam odveo Crvenu zvezdu na korak do play-offa LP-a

CRVENA ZVEZDA je na Marakani u prvom susretu trećeg pretkola Lige prvaka deklasirala armenskog prvaka Pjunik s 5:0 i tako napravila ogroman korak prema play-offu elitnog natjecanja. Pobjednik ovog dvomeča za mjesto u grupnoj fazi Lige prvaka igrat će protiv boljeg iz duela Maccabi Haife i ciparskog Apollona. Izraelci su u prvom susretu kod kuće bili uvjerljivi i rivala su pomeli s 4:0.

Zvezda je povela golom Ganca Osmana Bukarija u 28. minuti, a samo pet minuta kasnije na 2:0 je povisio Zambijac Kings Kangwa.nakon sjajne akcije i asistencije Bukarija. U 44. minuti fenomenalni Bukari zabio je novi gol nakon krasnog driblinga i neobranjivog udarca u suprotni kut.

Lopta se odbila od vratnice u mrežu za 3:0. Na početku nastavka Zvezda je malo spustila gas, Pjunik je imao i neke šanse, ali onda je u 70. minuti čudesni Bukari zabio hat-trick za 4:0. U 78. minuti na semaforu je stajalo 5:0, a gol je zabio Stefan Mitrović, koji je dvije minute prije toga ušao u igru. Bukari je u istoj toj 76. minuti napustio igru uz ovacije 40 tisuća navijača na Marakani.