Nakon posve neuvjerljive igre nogometaši madridskog Reala ipak su uspjeli osvojiti tri boda, u gostima su, u dvoboju 15. kola španjolske La Lige, svladali Valladolid 2-0. Izjednačena utakmica, u sporom ritmu, trajala je sve do same završnice. Real je imao nešto veći broj prilika, ali i domaćin je zn…

Главная страница » Teška pobjeda Real Madrida: Karim Benzema zabio oba pogotka, Modriću minute u završnici susreta

Izjednačena utakmica, u sporom ritmu, trajala je sve do same završnice. Real je imao nešto veći broj prilika, ali i domaćin je znao zaprijetiti. Utakmica je odlučena u zadnjih desetak minuta i to nakon što je dosuđen jedanaesterac za Real, a prethodno je lopta pogodila u ruku Javiera Sancheza, u domaćem šesnaestercu.

Domaćin je poveo u 33. minuti kada je suparničku mrežu naciljao Gabri Veiga. Sevilla je pogodak za bod postigla u 54. minuti, a strijelac je bio Kike Salas. Samu završnicu Sevilla je morala odigrati s igračem manje nakon što je drugi žuti karton, u 86. minuti, zaradio Jose Angel Carmona.

Nakon prvog poluvremena u kojem nije stvorena ni jedna prava prilika na obje strane, utakmica je odlučena u nastavku susreta, a igrač odluke bio je dvostruki strijelac Borja Mayoral.

Source: slobodnadalmacija.hr