Tudor novom pobjedom preskočio PSG i nastavio pisati povijest s Marseilleom

MARSEILLE nastavlja s najboljim startom u prvenstvo u povijesti.

Главная страница » Tudor novom pobjedom preskočio PSG i nastavio pisati povijest s Marseilleom

MARSEILLE je u susretu 9. kola francuskog prvenstva u gostima pobijedio Angers 3:0 i skočio na prvo mjesto ljestvice, barem do subote navečer kad PSG dočekuje Nicu. Momčad Igora Tudora u vodstvo je došla u 35. minuti sjajnim golom Jonathana Claussa na asistenciju Suareza, a uloge su se zamijenile u 50. minuti kad je Clauss asistirao Suarezu za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Gerson devet minuta kasnije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL, OVDJE ZA DRUGI GOL I OVDJE ZA TREĆI GOL

Marseille je tako pod vodstvom Igora Tudora nastavio s najboljim startom u prvenstvo u povijesti. Slavni francuski klub osvojio je 23 od mogućih 27 bodova u novoj sezoni, a uz PSG i Lens jedina je momčad koja još nije izgubila utakmicu u prvenstvu.

Tudor je u početku karijere u Marseilleu imao dosta problema s kritikama zbog navodno problematičnog načina komunikacije s igračima, a nakon pobjede protiv Reimsa u 1. kolu 4:1 navijači su ga izviždali.

Slaba situacija u Ligi prvaka

No, previše razloga za nezadovoljstvo, što se prvenstva tiče, navijači Marseillea nemaju budući da njihova momčad drži prvo mjesto. Jedino što se može zamjeriti Tudoru je situacija u skupini Lige prvaka.

U prva dva kola izgubio je od Tottenhama i Eintrachta i sad ima dvije utakmice sa Sportingom da popravi situaciju. Između dvije utakmice sa Sportingom igrat će kod kuće protiv Ajaccioa u prvenstvu, a onda 16. listopada ide u goste velikom rivalu PSG-u.