Igor Tudor upisao je novo slavlje u Kupu Francuske. Nogometaši Marseillea na domaćem Velodromeu pokazali su se boljima od Rennesa i izborili 1:0 pobjedu u šesnaestini finala, a presudni pogodak na utakmici postigao je Matteo Guendouzi. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer za Rennes je igrao do 70. m…

Главная страница » Tudorov Marseille maršira dalje! Izbacili su Majerov Rennes i plasirale se u osminu finala Kupa

Igor Tudor upisao je novo slavlje u Kupu Francuske. Nogometaši Marseillea na domaćem Velodromeu pokazali su se boljima od Rennesa i izborili 1:0 pobjedu u šesnaestini finala, a presudni pogodak na utakmici postigao je Matteo Guendouzi. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer za Rennes je igrao do 70. minute. Prijelomni trenutak stigao je u 59. minuti, kada je Guendouzi sjajno reagirao na dobivenu loptu unutar kaznenog prostora i neobranjivo potegao u desni kut vratara Pau Lopeza.