Nogometaši Marseillea, koje vodi hrvatski strateg Igor Tudor, upisali su novu pobjedu te su u gostima, u ogledu 23. kola francuske Ligue 1, svladali Clermont 2-0. Junak pobjede bio je čileanski nogometaš Alexis Sanchez koji je postigao oba pogotka. Prvi u 44. minuti iz jedanaesterci, a potom u 81. m…

Главная страница » Tudorov Marseille slavio protiv Clermonta, dvoboju su prethodili navijački sukobi, policija je koristila suzavac

Junak pobjede bio je čileanski nogometaš Alexis Sanchez koji je postigao oba pogotka. Prvi u 44. minuti iz jedanaesterci, a potom u 81. minuti za potvrdu tri boda. Marseille se vratio na drugo mjesto ljestvice te ima pet bodova manje od vodećeg PSG-a.

PSG je bio prilično oslabljen u ovom susretu te je igrao bez Messija, Mbappe i brojnih drugih svojih zvijezda. Od jačih igrača u prvoj momčadi su bili tek Neymar, Donnarumma, Marquinhos, Vitinha i Bernat.