Union Berlin novom pobjedom ostao na prvom mjestu Bundeslige

U POSLJEDNJEM susretu 9. kola Bundeslige nogometaši Union Berlina svladali su u gostima Stuttgart 1:0.

Главная страница » Union Berlin novom pobjedom ostao na prvom mjestu Bundeslige

U POSLJEDNJEM susretu 9. kola Bundeslige nogometaši Union Berlina svladali su u gostima Stuttgart 1:0. Pogodak odluke postigao je Jaeckel u 76. minuti te je momčad iz Berlina sama na vrhu ljestvice. Skupila je ukupno šest pobjeda, dva remija i jedan poraz te ima dva boda više od Freiburga i četiri boda više od Bayerna i dortmundske Borussije.

U 78. i 82. minuti domaći igrač Guirassy je dobio dva žuta kartona pa u završnici domaćin s igračem manje nije mogao ni do boda. Od 67. minute Borna Sosa je igrao za Stuttgart koji se nalazi na pretposljednjem mjestu ljestvice. Stuttgart je jedina momčad u ligi bez pobjede.

Bundesliga, 9. kolo:

Stuttgart – Union Berlin 0:1 (Jaeckel 76′)

Hertha – Freiburg 2:2 (Lukebakio 34′-11 m, Serdar 61′ / Kyereh 22′, Schade 78′)

Borussia (M) – Koeln 5:2 (Friedrich 27′, Bensebaini 45+2′, 76′, Stindl 47′, Thuram 90+1′ / Kainz 31′-11 m, Huseinbašić 83′)

Hoffenheim – Werder 1:2 (Dabbur 32′ / Ducksch 18′, Fuellkrug 87′-11 m)

Bayer – Schalke 4:0 (Diaby 38, Frimpong 41′, 52′, Paulinho 90′)

Mainz – Leipzig 1:1 (Ingvartsen 45′ / Nkunku 80′)

Bochum – Eintracht 3:0 (Hofmann 71′, Ndicka 87′-ag, Foerster 90+1′)

Augsburg – Wolfsburg 1:1 (Gumny 55′ / Gerhardt 27′)

Borussia (D) – Bayern 2:2 (Moukoko 74′, Modeste 90+5′ / Goretzka 33′, Sane 53′)