Uvjerljiva pobjeda Bjelice s Trabzonsporom. Zabili su četiri gola na gostovanju

NENAD BJELICA je s Trabzonsporom s uvjerljivih 4:2 nadigrao Giresunspor na gostovanju u 36. kolu turskog prvenstva. Momčad hrvatskog stručnjaka bez većih problema svladala je ekipu koja se nalazi u grčevitoj borbi za ostanak u najvišem rangu turskog nogometa.

Trabzonspor je imao prednost od 4:0. U prvom dijelu pogotke su postigli Umut Bozok (30′) i Enes Bardhi (34′), zatim je u drugom dijelu Bozok u 59. minuti zabio i drugi gol, a Anastasios Bakasetas u 72. minuti iz jedanaesterca pogodio za 4:0. Do kraja su domaći tek ublažili poraz pogocima Faruka Cana Genca (74′) i Riada Bajića (80′).

Trabzonspor se trenutno nalazi na šestom mjestu turskog prvenstva. Bjelica je od dolaska sredinom travnja na učinku od tri pobjede i tri poraza.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr

Главная страница » Uvjerljiva pobjeda Bjelice s Trabzonsporom. Zabili su četiri gola na gostovanju