Varaždin je dominirao protiv Hajduka. Onda je lopta dva puta došla do Livaje

NAJBOLJI igrač Hajduka bio je neprimjetan gotovo cijelo poluvrijeme, ali jedan bljesak bio je dovoljan da dovede Hajduk u vodstvo.

Главная страница » Varaždin je dominirao protiv Hajduka. Onda je lopta dva puta došla do Livaje

VARAŽDIN i Hajduk igraju utakmicu 3. kola HNL-a na gradskom stadionu u Varaždinu, a trenutni rezultat je 2:0 za Hajduk nakon prvih 45 minuta igre. Povratnik u prvu ligu hrabro se nametnuo od prve minute te se odlučio nadigravati s Hajdukom, u čemu je gotovo cijelo prvo poluvrijeme bio uspješniji.

Stvorio je Varaždin više, imao više udaraca na gol i u okvir, osvojio je i više duela, ali sve to mu nije puno pomoglo jer je ona ključna rubrika, koja izražava broj golova, na njegovoj strani ostala prazna. S druge strane grafike prijenosa uživo, kod Hajdukovog akronima stoji broj dva.

Livaja je bio neumoljiv

Njega je ondje postavio Marko Livaja kojeg nismo vidjeli u nekoj ozbiljnoj akciji do 29. minute kada je prvi put zabio pogodak. Dapače, taj njegov udarac bio je jedini udarac Hajduka u okvir gola sve do njegovog sljedećeg pogotka u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Svega nekoliko sekundi s loptom u nogama bilo je dovoljno najboljem igraču Hajduka da osigura svojoj momčadi veliko vodstvo. I to kakvim golovima! Kod prvog je sjajnom reakcijom primirio loptu koja je stigla s boka te udarcem iz okreta matirao Zeleniku koji je nepomično gledao loptu kako odlazi u mrežu.

Kod drugog je Livaja ponovo bio najpametniji na terenu, sjajno je ispratio akciju svoje momčadi te pročitao kada će mu Krovinović gurnuti loptu u kazneni prostor pred Zeleniku, pravovremeno je utrčao i onda šmekerskim lobom prebacio golmana Varaždina. Domaća momčad je, dakle, u prvom dijelu bila bolja od Hajduka, ali ne i od Marka Livaje.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr