VIDEO Devet golova u jednoj utakmici. Pirlo izgubio, a bivši hajdukovac zabio

POGLEDAJTE snimku.

Главная страница » VIDEO Devet golova u jednoj utakmici. Pirlo izgubio, a bivši hajdukovac zabio

FENERBAHČE je u devetom kolu turskog prvenstva s 5:4 pobijedio Karagumruk. Miguel Crespo zabio je u devetoj minuti za vodstvo Fenerbahčea, čiji je trener bivši portugalski izbornik Jorge Jesus. Fabio Borini je izjednačio u 16. minuti, a preokret je osigurao Jean Evrard Kouassi, bivši igrač Hajduka, golom u 24. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SAŽETAK UTAKMICE FENERBAHČEA I KARAGUMRUKA

Svega četiri minute kasnije za Fenerbahče se u strijelce prvi put upisao Enner Valencija, a isto je učinio u 61. i 73., kada je dvaput bio precizan iz penala i tako došao do hat-tricka. Borini je, pak, s bijele točke bio precizan u 66. minuti.

Burak Kapacak je u 83., činilo se, postavio konačnih 4:4 i donio bod Karagumruku. Međutim, momčad kojoj na klupi sjedi Andrea Pirlo u petoj minuti sudačke nadoknade primila je peti gol. Strijelac je ovog puta bio Michy Batshuayi.