VIDEO Dok je Napoli trpao LIverpool, igrač od 80 milijuna eura samo je stajao

NAPOLI je pobijedio Liverpool 4:1 u prvom kolu Lige prvaka.

Главная страница » VIDEO Dok je Napoli trpao LIverpool, igrač od 80 milijuna eura samo je stajao

NAPOLI je pobijedio Liverpool 4:1 u prvom kolu Lige prvaka. Talijanski klub poveo je u petoj minuti golom Piotra Zielinskog iz jedanaesterca. U 18. minuti sudac Del Cerro svirao je drugi jedanaesterac za domaćina, no Victor Osimhen nije zabio. U 31. minuti Andre Zambo Anguissa zabija za 2:0 Napolija nakon asistencije Poljaka Zielinskog.

Kod tog je drugog pogotka Napolija užasnu obranu odigrao Trent Alexander-Arnold, koji je samo stajao dok je tekla akcija na kraju koje je Anguissa zabio. Alexander-Arnold, 23-godišnji desni bek vrijedan 80 milijuna eura često je u posljednje vrijeme kritiziran zbog svog premalog zalaganja u obrani.

Liverpool do kraja zabio samo jedan gol

U 41. minuti zbog ozljede je izašao Osimhen, a njega je zamijenio Giovanni Simeone. Argentinski napadač u 44. je minuti pogodio za 3:0 Napolija poslije asistencije Kviche Kvaratskhelije. Napoli je nastavio i u drugom poluvremenu s dobrom igrom pa je Zielinski u 47. minuti povisio na 4:0. Ipak, Liverpool je u 47. minuti preko Luisa Diaza došao na 4:1.

U nastavku utakmice obje su momčadi imale po još nekoliko šansi, no rezultat se više nije mijenjao. U sljedećem kolu Napoli gostuje kod Rangersa, a Liverpool dočekuje Ajax. Ajax je u ranijem terminu savladao Rangerse 4:0 u Amsterdamu.