VIDEO Gvardiolov autogol. Zakucao loptu u svoju mrežu u kiksu Leipziga

Главная страница » VIDEO Gvardiolov autogol. Zakucao loptu u svoju mrežu u kiksu Leipziga

RB LEIPZIG odigrao je 2:2 protiv Kolna u drugom kolu Bundeslige. Jedan od tragičara domaćina bio je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol, koji je u u 72. minuti zabio autogol za konačnih 2:2. Gvardiol je ušao u igru u 46. minuti umjesto Marcela Halstenberga, a onda je nešto kasnije prilikom kornera gostiju slabije reagirao i poslao loptu u vlastitu mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Leipzig je poveo golom povratnika Tima Wernera u 36. minuti, a Köln se vratio pogotkom Floriana Dietza u 40. minuti. Najveći tragičar Leipziga je Dominik Szoboszlai, koji je isključen u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Ipak, Leipzig je poveo 2:1 preko Christophera Nkunkua na asistenciju Danija Olma u 56. minuti, no na kraju je ostao bez pobjede.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr