VIDEO Huligan u Turskoj korner-zastavicom razbio glavu vrataru. Nastao je kaos

KAOS na utakmici turske druge lige.

Главная страница » VIDEO Huligan u Turskoj korner-zastavicom razbio glavu vrataru. Nastao je kaos

UTAKMICA 15. kola turske druge lige između Göztepea i Altaya prekinuta je u 22. minuti pri rezultatu 0:0 zbog huligana. Sve je počelo kada je baklja navijača gostujuće momčadi bačena među domaće navijače. Nakon toga jedan je huligan utrčao u teren te korner-zastavicom po glavi izudarao Altayovog vratara Ozana Guvenca.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Huligan utrčao i udario vratara korner-zastavicom

Huligan je nesmetano utrčao na travnjak usred utakmice, uzeo korner-zastavicu i nekoliko puta s leđa snažno udario Altayavog vratara. Odmah ga je uhitila policija. Uz to, jedan navijač Altaya teško je ozlijeđen nakon što ga je pogodila baklja. Neki navijači počeli su plakati od straha kada su vidjeli u kakvom je stanju ozlijeđeni navijač, pišu Turci.

Spomenuti navijač je u životnoj opasnosti, a nakon prekida utakmice došlo je do nereda u tunelu stadiona. Sukobili su se igrači i treneri obje momčadi pa je policija morala intervenirati. Utakmica će se nastaviti od 20. minute, no nije poznato kojeg datuma.