VIDEO Igrači Srbije bacali Piksija u zrak: “Vi niste normalni”

POGLEDAJTE snimku.

Главная страница » VIDEO Igrači Srbije bacali Piksija u zrak: “Vi niste normalni”

SRBIJA je u odlučujućoj utakmici šestog kola skupine 3 drugog ranga Lige nacija pobijedila Norvešku 2:0. Momčad izbornika Dragana Stojkovića Piksija došla je do potrebna tri boda i time je ostvarila plasman u elitni rang ovog natjecanja. Srbija ima 13 bodova, tri više od druge Norveške.

Srpski nogometni savez nakon utakmice objavio je snimku proslave na kojoj reprezentativci u zrak bacaju izbornika. “Vi niste normalni”, rekao je Stojković nakon što su ga spustili na travnjak. Prvi gol Srbije postigao je Dušan Vlahović u 42. minuti na asistenciju Filipa Kostića.

Ubrzo je postavljen i konačni rezultat. Okrugli, 50. gol za srpsku reprezentaciju u 54. minuti postigao je Aleksandar Mitrović, kojem je asistirao Ivan Ilić. Srbija je jedini poraz u skupini doživjela od Norveške (1:0), dok je sa Slovenijom remizirala (2:2).