DRAMATIČNA završnica utakmice u borbi za ostanak.

Главная страница » VIDEO Kaos na utakmici Cadiza i Getafea. Penal i crveni karton u 16. minuti nadoknade

U PRVOJ utakmici 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva Cadiz i Getafe su završili utakmicu rezultatom 2:2. Domaćina je u prvom poluvremenu u vodstvo doveo Ruben Sobrino golom u 39. minuti, da bi u nastavku golovi padali isključivo s bijele točke.

Getafeov Unal je poravnao na 1-1 u 61. minuti, ali gosti iz Madrida su u 80. minuti ostali s igračem manje kada je Domingos Duarte igrao rukom u vlastitom kaznenom prostoru i dobio drugi žuti karton. Ruben Alcaraz je iz penala vratio prednost na stranu Cadiza, ali utakmica još nije bila gotova.

Unal je pogodio za konačnih 2:2 iz kaznenog udarca dosuđenog zbog igranja rukom nakon što je isteklo prvotno označenih 10 minuta nadoknade. Unal je gol zabio u 16. minuti nadoknade zbog duge VAR provjere, a prilikom slavlja Cadizov Isaac Carcelen da je grubo s leđa gurnuo u potiljak i dobio direktni crveni karton.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ CIJELU SITUACIJU

Cadiz je 15. mjesto sa 27 bodova, jednim više od 16. Getafea koji ima samo bod više od Almerie u zoni ispadanja. Na vrhu je Barcelona sa 62 boda, drugi Real Madrid ima 53.