VIDEO Leipzig s 8:0 pobijedio niželigaša. Dani Olmo zabio zadnji gol

POGLEDAJTE snimku.

Главная страница » VIDEO Leipzig s 8:0 pobijedio niželigaša. Dani Olmo zabio zadnji gol

RB LEIPZIG je u prvom kolu njemačkog kupa rezultatom 8:0 pobijedio Teutonia Ottensen, nacionalnog četvrtoligaša. Već na poluvremenu bilo je 4:0, od čega je tri gola zabio Timo Werner. Napadač, koji se vratio u Leipzig iz Chelseaja, bio je precizan u 19., 20. i 42. minuti.

Portugalac Andre Silva zatresao je mrežu u 40. i 53. minuti,  dok su Emil Forsberg u 56. i Christopher Nkunku u 77. zabili šesti i sedmi gol. Konačni rezultat u 90. minuti postavio je Dani Olmo. Španjolski reprezentativac i bivši igrač Dinama iskoristio je odbijenu loptu nakon udarca te ju je ugurao u mrežu.

Nakon što je talijanski novinar Fabrizio Romano objavio kako je Chelsea poslao ponudu vrijednu 90 milijuna za braniča Leipziga Joška Gvardiola, on se našao u prvoj postavi momčadi trenera Domenica Tedesca te odigrao 57 minuta.