VIDEO Luda utakmica u Sevilli. Celta pobijedila 4:3

CELTA je kroz cijeli dosadašnji dio sezone zabila pet gostujućih golova u ligi. U Sevilli su njeni igrači bili precizni čak četiri puta.

Главная страница » VIDEO Luda utakmica u Sevilli. Celta pobijedila 4:3

NOGOMETAŠI Celte i Betisa odigrali su u Sevilli utakmicu sa sedam golova, a pobjedu je upisala gostujuća momčad koja je slavila 4:3. Ogled je igran u sklopu 20. kola španjolskog prvenstva, a nakon njega Celta se uzdigla do jedanaestog mjesta ljestvice dok je Betis ostao šesti.

Goste je u vodstvo doveo Jorgen-Strand Larsen u šestoj minuti, a Betis je preokrenuo rezultat golovima Juanmija u devetoj i Sergia Canalesa u 23. minuti. Do kraja poluvremena Celta je izjednačila golom Gabrija Veige u 42. minuti. Isti igrač zabio je gol u 56. minuti za novu prednost gostiju, dok je četvrti pogodak za Celtu postigao Joseph Aido u 69. minuti. Treći pogodak na utakmici Betis je postigao u 84. minuti, kada je s bijele točke bio precizan Nabil Fekir.

U petoj minuti sudačke nadoknade domaći su ostali s desetoricom na terenu jer je Luiz Felipe dobio crveni karton. To mu je već treći ligaški u ovoj sezoni. Zanimljivo, do ove utakmice Celta je kroz cijelu sezonu postigla tek pet golova u gostujućim utakmicama.