DALJNJU fazu natjecanja izborio je Botafogo. Onda je eskaliralo.

Главная страница » VIDEO Masovna tučnjava u Brazilu. Za sve su krivi gol u 99. minuti i bizarno pravilo

KAOTIČNE scene viđene su u brazilskom kupu, u kojem je Botafogo golom iz devete minute sudačke nadoknade izbacio Sergipe. Četvrtoligaš je imao prednost od 1:0 do 99. minute, a onda je Botafogo trećim uzastopnim kornerom duboko u sudačkoj nadoknadi izjednačio na 1:1 i prošao dalje, zahvaljujući pravilu prema kojem bolje rangirani klub u ranoj fazi natjecanja prolazi dalje u slučaju izjednačenog rezultata.

Takvo ispadanje dovelo je do kaosa. Predsjednik kluba Ernan Sena napao je linijskog suca Braulija da Silvu Machadu, a onda je morao napustiti teren krvave glave, nakon što se ovaj počeo braniti udarajući ga zastavicom u glavu. Bio je to tek dio viđenih sukoba. U drugom je fizički napadnut Botafogov trener Luis Castro, kasnije je na njega bačena i šalica. Posla su imali i policija i zaštitari.