TUDOROVA momčad ne staje. Sada je u nizu od 10 utakmica bez poraza.

Главная страница » VIDEO Nastavljen čudesan Tudorov niz. Pao je i Nantes, Marseille opasno prijeti PSG-u

MARSEILLE koji vodi hrvatski trener Igor Tudor ponovno slavi. Ovoga puta je s rutinskih 2:0 došao do pobjede na gostovanju kod Nantesa u 21. kolu francuske Ligue 1. Autogol je zabio Joao Victor 57. minuti, a Azzedine Ounahi je u 93. minuti susreta postavio konačni rezultat.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL NANTESA, A OVDJE ZA GOL MARSEILLEA

Ovom pobjedom je Marseille nastavio svoj čudesan niz u Ligue 1 koji traje od 10. mjeseca. Točnije, od 22.10., kada je momčad Igora Tudora posljednji put poražena u ligaškoj utakmici. Tada je na Velodromeu bolji bio Lens s 1:0. Od tad je Marseille doživio totalni rezultatski zaokret u prvenstvu i nanizao sedam pobjeda i dva remija.

Nakon ove pobjede Marseille se primaknuo PSG-u na samo dva boda zaostatka, ali ima i utakmicu više. U dobroj situaciji je i Lens koji ima utakmicu manje od Marseillea i samo bod manje. Svoju utakmicu 21. kola igra od 21 sat na domaćem terenu protiv Nice, a PSG gostuje kod Montpelliera.