VIDEO Pobega zakucao loptu pod prečku za pobjedu Milana protiv Dinama

DINAMO i Milan susreli su se u drugom kolu grupne faze Lige prvaka na San Siru, a talijanska momčad pobijedila je 3:1.

Главная страница » VIDEO Pobega zakucao loptu pod prečku za pobjedu Milana protiv Dinama

DINAMO i Milan susreli su se u drugom kolu grupne faze Lige prvaka na San Siru, a talijanska momčad pobijedila je 3:1. Dinamo je krajem prvog dijela primio prvi gol, zabio ga je Olivier Giroud iz penala, a onda su početkom drugog dijela primili i drugi. Rafael Leao u 47. je minuti probio lijevu stranu i centrirao na glavu Saelemaekersa, koji je iz blizine glavom pogodio za 2:0 nakon što je pobjegao Ljubičiću.

Mislav Oršić odigrao je sjajnu akciju s Brunom Petkovićem i smanjio prednost Milana na 2:1, no u 77. minuti priču je zaključio Pobega, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu. Odigrao je na lijevu stranu za Thea Hernandeza, a lijevi mu je bek vratio loptu u sredinu. Pobega je isprve pogodio pod gredu Livakovićevog gola za pobjedu Milana.