BRAZILSKI napadač zabio je gol i asistirao za tri.

Главная страница » VIDEO PSG pregazio Clermont. Pogledajte Messijevu spektakularnu golčinu škaricama

FRANCUSKI prvak PSG otvorio je sezonu pobjedom 5:0 na gostovanju kod Clermonta. Za PSG su golove zabili Neymar, Hakimi, Marquinhos i dva Messi. Neymar je sudjelovao kao asistent u pogocima Hakimija i Marquinhosa te kod prvog gola Messija.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL PSG-A

PSG je poveo u devetoj minuti. Messi je dodavanje Sarabije majstorski prebacio do Neymara, Brazilac se namjestio i s ruba kaznenog prostora pogodio za 1:0. Messi i Neymar kombinirali su i u 26. minuti. Argentinac je povukao kontru, dao za Brazilca, koji je na drugoj strani pronašao nečuvanog Hakimija koji je imao vremena naciljati i pogoditi mrežu Clermonta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL PSG-A

Messi zabio škaricama

Neymar je svoju drugu asistenciju upisao u 38. minuti. Iz slobodnog udarca pronašao je samog Marquinhosa na drugoj stativi, a stoper PSG-a je neometan zabio za 3:0. U 80. je minuti Neymar odlučio vratiti uslugu Messiju.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ TREĆI GOL PSG-A

Argentinac je u kontri htio Brazilcu namjestiti još jedan gol, Neymar je mogao pucati iz blizine, no samo je navukao golmana i dao loptu u sredinu za Messija, koji je zabio u praznu mrežu. Messi je spektakularno zabio i u 86. minuti, kad je škaricama odlično dodavanje Paredesa pretvorio u peti PSG-ov pogodak.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ČETVRTI GOL PSG-A

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PETI POGODAK PSG-A

Valja napomenuti i da Kylian Mbappe nije bio u konkurenciji za nastup u ovoj utakmici zbog ozljede mišića. Nakon tri odigrane utakmice u ovom kolu PSG je na prvom mjestu ljestvice francuskog prvenstva.