VIDEO Tudor novom pobjedom došao na pet bodova od PSG-a

TUDOROVA momčad briljira.

Главная страница » VIDEO Tudor novom pobjedom došao na pet bodova od PSG-a

U UTAKMICI 23. kola prvenstva Francuske Marseille Igora Tudora pobijedio je u gostima Clermont i tako je na najbolji mogući način iskoristio veliki kiks PSG-a koji je teško poražen na gostovanju u Kneževini od Monaca 3:1.

Marseille je s ova tri boda došao na samo pet bodova razlike za prvakom koji je u evidentnom padu forme. Strijelac oba gola je bio bio Alexis Sanchez. Čileanac je najprije zabio s bijele točke u 44. minuti, a onda je pogodio i u 82. minuti. Prethodno je domaćinu poništen gol Kyeija u 23. minuti zbog zaleđa.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO PRVOG GOLA

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO DRUGOG GOLA

Utakmica je kasnila 45 minuta zbog kaosa ispred stadiona. Pritom je bačen suzavac, a dim se potom preselio na stadion te je to bio razlog što je susret počeo kasnije.

U nedjelju se igra ostatak utakmica ovog kola, a sastaju se Toulouse – Rennes, Angers – Auxerre, Lille – Strasbourg, Montpellier – Brest, Reims – Troyes, Nantes – Lorient i Lyon – Lens.

Iduću nedjelju Marseille igra susret 24. kola kod Toulousea dok PSG igra doma s Lilleom. U 25. kolu 26. veljače od 20:45 na Velodromeu u Marseilleu na rasporedu je najveći derbi francuskog nogometa gdje će Tudorova momčad ugostiti aktualnog prvaka iz Pariza.