Villarreal do pobjede protiv Lecha u 89. minuti, bivši hajdukovac igrao solidno

U prvom kolu skupine C Konferencijske lige nogometaši Villarreala svladali su kao domaćini poljski Lech iz Poznana u Valenciji 4:3. Pobjedu Hajdukovom krvniku iz play off faze ovog natjecanja donio je Francis Coquelin minutu prije kraja regularnog dijela susreta. Prethodno su pogotke za Villarreal z…

Главная страница » Villarreal do pobjede protiv Lecha u 89. minuti, bivši hajdukovac igrao solidno

Prethodno su pogotke za Villarreal zabijali Samuel Chukwueze u 32. te Alex Baena u 36. i 40. minuti. Pogotke za goste postigli su Michal Skoraš u 2. i Mikael Ishak u 46. (11m) i 61. minuti.

Villarreal je ispustio prednost 3:1, Poljaci su izjednačili, ali je u 89. minuti slavlje domaćinu ipak donio Coquelin.

Cijeli susret za Lech odigrao je bivši igrač Hajduka Antonio Milić.

U play off fazi kvalifikacija Villarreal je s ukupnih 6:2 bio bolji od Hajduka, bilo je 4:2 za „žutu podmornicu” u Španjolskoj i 2:0 u Splitu.

Source: slobodnadalmacija.hr