KRALJEVSKI klub nije mogao do pobjede protiv baskijskog suparnika.

Главная страница » Vinicius zabio “slučajan” gol. Benzema tragičar protiv Osasune. Barca na vrhu tablice

REAL MADRID kiksao je protiv Osasune na Santiago Bernabeuu u utakmici sedmog kola španjolske La Lige. Utakmica je završena rezultatom 1:1, čime je Real prepustio vrh tablice Barceloni, koja ima isti broj bodova, ali bolju gol-razliku. Strijelac za Real bio je Vinicius, a Osasuni je bod donio Kike Garcia.

Vinicius je Real doveo u vodstvo u 42 minuti. Brazilac se našao na svojoj uobičajenoj poziciji na lijevom krilu odakle je htio centrirati desnom nogom, ali putanja lopte prevarila je golmana Sergija Herreru i nakon što je odskočila završila je u mreži.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VINICIUSOV GOL

S rezultatom 1:0 za favoriziranog domaćina otišlo se na predah, a stanje na semaforu nije se mijenjalo do 50. minute, kada je inače pričuvnog golmana Reala Andrija Lunina matirao Kike Garcia. Karim Benzema imao je priliku donijeti sva tri boda deset minuta prije kraja.

Sudac Guillermo Cuadra Fernandez je nakon provjere s VAR-om isključio Davida Garciju zbog faula u kaznenom prostoru, ali je sjajni francuski napadač s bijele točke pogodio prečku. Par minuta kasnije Benzema je zatresao mrežu, ali pogodak je poništen zbog zaleđa. Ante Budimir za Osasunu je ušao u 82. minuti, dok je Luka Modrić pauzirao zbog lakše ozljede zarađene u Ligi nacija. Real idući tjedan u Ligi prvaka dočekuje Šahtar, a potom im slijedi ligaško gostovanje kod gradskog suparnika Getafea.