Vratio se Bruno Petković

DINAMO je u 31. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin 2:0 golovima Špikića u 41. te Ivanušeca u 79. minuti i došao na korak do naslova prvaka. Momčad Igora Bišćana bez većih problema došla je do pobjede koju može potvrditi u nedjelju u derbiju na Poljudu.

Tamo će najvjerojatnije igrati i Bruno Petković, napadač Dinama koji je zaigrao protiv Varaždina nakon više od mjesec dana pauze zbog ozljede. Petković je ušao u završnici utakmice, što je znak da bi mogao dobiti još više minuta protiv Hajduka. Petković je propustio pet utakmica Dinama nakon što se 19. ožujka ozlijedio u utakmici protiv Rijeke. Ove je sezone za Dinamo odigrao 37 utakmica, zabio je 13 pogodaka i devet puta asistirao.