Xavi nakon povijesnog debakla Barce: Baš boli. Teško ću ovu noć probaviti

KATASTROFA Barcelone.

Главная страница » Xavi nakon povijesnog debakla Barce: Baš boli. Teško ću ovu noć probaviti

BARCA je u prvom susretu polufinala Kupa kralja u Madridu slavila 1:0 i bila je veliki favorit na svom terenu da izbori finale protiv Osasune. No, Real se još jednom pokazao da je najopasniji kad ga se otpiše. Kraljevski klub je pomeo Katalonce na Camp Nouu s 4:0, nanijevši im tako najteži domaći poraz u El Clasicu od 1963.

”Ovu noć ću teško moći probaviti. Ovo baš boli, ali imamo ligu gdje smo prvi i moramo se vratiti, moramo reagirati. Igrali smo puno bolje nego što rezultat kaže, jer ovaj poraz je baš strašan”, rekao je nakon utakmice trener Barcelone Xavi pa je dodao da je drugi gol bio ključan:

“U prvom poluvremenu bili smo jako dobri, ali u tranziciji je Madrid zabio za 1:0. Drugi gol nas je ubio.  Šteta, morate biti samokritični i moram reći da smo odigrali jako loše drugo poluvrijeme.”