SPORNA situacija u derbiju.

Главная страница » Za Ancelottija sve čisto, Simeone poludio: Na ovom stadionu VAR je uvijek protiv nas

U SUSRETU 23. kola La Lige na Santiago Bernabeuu veliki derbi igrali su Real Atletico. Utakmica je završila 1:1. U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali ni previše dobrih šansi. No u 64. minuti Real je dobio veliku priliku jer je Atletico ostao s deset igrača.

Nakon jednog auta u međusobnom naguravanju Angel Correa je rukom odgurnuo Antonija Rudigera, koji se srušio kao pokošen. Sudac je igraču Atletica pokazao izravni crveni karton iako je dojam da je odluka bila prestroga. Zanimljivo, sudac nije tražio pomoć VAR-a da se uvjeri u ispravnost svoje odluke.

Za Ancelottija sve čisto, Cholo poludio

Ancelotti je komentirao i spornu situaciju kad je Correa dobio direktni crveni karton zbog navodnog udaranja Rudigera:

”Ispravna odluka suca. Nemam što više dodati.”

S druge strane, trener Atletica Diego Simeone je bio bijesan.

”VAR možete ići na svačiju stranu, nekad nama u korist, nekad drugoj momčadi, ali svaki put kada dođemo na Bernabeu VAR je protiv nas”, rekao je Simeone te nastavio o crvenom kartonu:

”Rudiger ima 194 cm, Correa je puno manji od njega i bilo je kontakta, ali da je bio tako brutalan kontakt… Ne vjerujem, pa Rudiger se odmah pridigao”, pojasnio je Simeone.

Nakon isključenja Corree, Atletico je poveo s igračem manje, no izjednačio je 18-godišnji Alvaro Rodriguez u 85. minuti nakon kornera Luke Modrića.