Zvezda zabila četiri komada i stigla do prve pobjede u Europa ligi ove sezone

SRPSKI prvak uvjerljiv protiv Mađara u Beogradu.

Главная страница » Zvezda zabila četiri komada i stigla do prve pobjede u Europa ligi ove sezone

CRVENA ZVEZDA pobijedila je Ferencvaroš 4:1 u trećem kolu Europa lige. Srpski prvak morao je pobijediti kako bi ušao u borbu za prolazak skupine, u kojoj su još francuski Monaco i turski prvak Trabzonspor. Zvezda je povela u 27. minuti golom Guelora Kange, a na 2:0 je povisio Stefan Mitrović osam minuta kasnije.

Važna pobjeda Zvezde

Aleksandar Katai je u 50. minuti pogodio za 3:0, a Kanga je u 60. minuti zabio i četvrti gol za beogradsku momčad. Kristoffer Zachariassen bio je strijelac za mađarskog prvaka u 71. minuti. Sljedećeg četvrtka Zvezda gostuje u Budimpešti.

U drugoj utakmici ove skupine Monaco je kao domaćin pobijedio Trabzonspor 3:1. Za Francuze je dva gola zabio Ben Yedder, a treći gol djelo je Disasija. Za tursku momčad strijelac je bio Bakasetas u 72. minuti.